Логотип
Хәбәрләр

Эльмира Калимуллина коронавирус хакында үз фикерен белдерде

Татарстанның атказанган артисткасы Эльмира Калимуллина коронавирус аркасында күтәрелгән шау-шуында матбугатны гаепләде. Әлеге темага багышлап ул инстаграм сәхифәсендә язма урнаштырды.

Татарстанның атказанган артисткасы Эльмира Калимуллина коронавирус аркасында күтәрелгән шау-шуында матбугатны гаепләде. Әлеге темага багышлап ул инстаграм сәхифәсендә язма урнаштырды.

Җырчы фикере буенча, ММЧ коронавирус хакында мәгълүматны күпертеп яза. Шул сәбәпле җәмәгать мөһим темаларны һәм игътибарга мохтаҗ проблемаларны читтә калдыра. 

«Онытмагыз, безнең Конституциягә үзгәрешләр буенча тавыш бирү көне якынлашып килә», – ди Эльмира.

Моннан тыш, ул инстачыларга киңәш бирде: «Кулларыгызны, борыныгызны сабын белән юыгыз. Элементар гигиена кагыйдәләрен үтәгезһәм куркынычсызлык кануннарын саклагыз. Үзегезне саклагыз».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Паника. Ужас. Короновирус. Кризис. . . Мое мнение. По поводу короновируса. Да. Короновирус существует. И да, он пока малоизучен, НО летальность от него высокая только у лиц старшего возраста, либо у кого есть, в принципе, большие проблемы со здоровьем, и у тех, у кого слабый иммунитет. А наши доблестные СМИ нагнетают панику, чтобы повысить себе рейтинг, обеспечить просмотры, а мы, простые люди из-за этого инфошума не замечает других, более важных проблем и задач. Не стоит забывать, что у нас на носу голосование по изменениям в конституцию, которые мы еще и не видели толком, да и много чего другого вокруг просиходит. Мойте руки с мылом и нос тоже. Соблюдайте элементарные нормы гигиены и безопасности. Просто берегите себя. Всех обнимаю. #эльмиракалимуллина #кудряш #ноздряш #аэээта #сычиха #короновирус #ашоделать #москва #казань #татарстан #россия #будьтездоровы

Публикация от Эльмира Калимуллина (@elmiramatur)

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

Комментарий юк